Domki

przytulny kąt

Zapraszamy wszystkich letników którzy wolą urlopowanie na stałym lądzie. Do dyspozycji jest sześć domków czteroosobowych. 

Cennik

sezon

Gorący

pozostały

Weekend

350

250

Tydzień

320

220

Wiecej dni

300

200

Co warto wiedzieć

Gorący sezon to przede wszystkim miesiące lipiec i sierpień oraz takie święta jak majówka czy Wielkanoc. W pozostałych termin oferowana jest niższa cena. 

Przedstawione ceny liczone są za dobę najmu całego domku. Nie ma podziału na dzieci czy osoby dorosłe. Wyjątek liczenia osób stanowią maluchy do lat 2, które śpią z rodzicami na jednym łóżku. 

Tak, pojedyncze pranie kosztuje 10zł. W cenę wliczona jest porcja proszku. 

Domki dostępne są od godziny 14 a opuścić je należy najpóźniej do godziny 11

Na terenie ośrodka jest zakaz przebywania zwierząt

Przy najmie minimum tygodniowym do domku dodawany jest zestaw ręczników, który składa się z czterech mały i  dużych kąpielowych.

Przy najmie minimum tygodniowym do domku dodawany jest zestaw plażowy, który składa się z czterech ręczników plażowych oraz parasolki.

Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, w którym znajdują się talerze, szklanki i kubki dla czterech osób oraz patelnia, czajnik i garnek. W łazience zaś dostępna jest mała suszarka do włosów. 

„Bardzo klimatyczne miejsce z dala od ludzi. Jest bar, jest kawałek plaży, jest przystań żeglarska i las. Można usiąść i pomyśleć z dala od zgiełku miasta.”

Rafał Sieradzki

superbet